Servis pro média > Praha Radotín uvidí špičku Evropy - PMEZ 2007

Praha Radotín uvidí špičku Evropy - PMEZ 2007

PMEZ 2007 (European Champions Cup 2007) s bude konat v Radotíně od 27.8. 2007 do 1. 9. 2007. Turnaje se zúčastní týmy zemí Nizozemí, Dánska, Belgie, Francie, Španělska, Slovenska,  Chorvatska a České republiky. Rozpis turnaje zde.

 

ESF CUP banner

 

Radotín SK bude bojovat s Evropou na domácím hřišti

 

Vítěz 1.ligy Radotín SK bude pořadatelem mezinárodního prestižního turnaje mistrů evropských zemí - PMEZ 2007 (European Champions Cup 2007). Domácí fanoušci uvidí to nejlepší, co současný klubový evropský softball nabízí. Podle pravidel evropské asociace může nastoupit i omezený počet cizích hráčů, což velmi vyrovnává šance na konečného vítěze.  Vedle Radotína SK za Česko se z Evropy kvalifikovali dva týmy Nizozemí (obhájce titulu) a po jednom týmu Dánska, Belgie, Francie, Španělska, Slovenska a Chorvatska. Turnaj proběhne od 27.8. 2007 do 1. 9. 2007.

 

Kvalifikované týmy:

 

Storks NED
Kokolishi NED
Stenlose Bulls DEN
Radotín SK Praha CZE
Chicaboo´s Stabroek BEL
France
Slovakia
Zagreb Giants CRO
Marlins Puerto Cruz ESP


Účastnici a rozpis zdeDaniel Šťastný

 

 

===================================================================

 Děkujeme za případné zveřejnění, budete-li si přát umístíme na náš web link na článek ve Vašich novinách/serveru/časopise. Dotazy a případné žádosti o přímé zasílání zpráv na email zasílejte na: softball@radotinsk.net, zde také můžete získat fotografie ze zápasů, rozhovory s aktéry utkání apod..

Další informace naleznete na www.radotinsk.net nebo www.radotinsk.net/servis

===================================================================

administrator
 
Dnes je      Svátek má