Historie > Historie Memoriálu Miroslava Jindry

Historie Memoriálu Miroslava Jindry

První ročník tohoto turnaje vznikl již v roce 1985 jako fastpitch můžů a v roce 1991 se přidala i kategorie žen. Později v roce 2001 se turnaj změnil na Slow-pitch smíšených družstev.

     ÚČAST A UMÍSTĚNÍ V JEDNOTLIVÝCH ROČNÍCÍCH TURNAJE

 " MEMORIÁL MIROSLAVA JINDRY "


1985 - nultý ročník (Motorlet , Spartak Radotín , Meteor)

         

1986 - I.ročník (Motorlet, Spartak Radotín , další účastníci jsou neznámí)

         

1987 - II.ročník

1988 - III.ročník

         
1. SPARTAK RADOTÍN 1. SPARTAK RADOTÍN
2. EKONOM PRAHA 2. CHOMUTOV
3. CHOMUTOV 3. EKONOM BRATISLAVA
4. HUMANITA PRAHA 4. VRATISLAVICE
5. TEXTILANA LIBEREC 5. AMASOMA PŘIBRAM
6. VRATISLAVICE 6. PLZEŇ
7. ŽILINA 7. BUČOVICE
8. KADAŇ 8. KOTVA
    9. HUMANITA PRAHA
    10. EKONOM PRAHA
         

1989 - IV.ročník

1990 - V.ročník

         
1. TJ RADOTÍN 1. SPORTPROJEKT PRAHA
2. KOŠICE 2. KOŠICE
3. CHOMUTOV 3. CHOMUTOV
4. PLZEŇ 4. KADAŇ
5. KADAŇ 5. TJ RADOTÍN
6. TEXTILANA LIBEREC 6. ROKYCANY
    7. VRATISLAVICE
    8. FEL PRAHA
         

1991 - VI.ročník (turnaj rozšířen o kategorii žen)

         
muži-1. FEL PRAHA ženy-1. TJ RADOTÍN
2. TJ RADOTÍN 2. METEOR PRAHA
3. CHOMUTOV 3. CHOMUTOV
4. TEXTILANA LIBEREC 4. RAPID PLZEŇ
5. PARDUBICE 5. MFF PRAHA
6. METEOR PRAHA 6. SKK PARK PRAHA
7. KOŠICE
8. SPORTPROJEKT PRAHA
9. MFF PRAHA - vítěz útěchy
10. HUMANITA PRAHA
11.-12. RAPID PLZEŇ - MOST
13.-14. SVŠ PLZEŇ - MEDICINA PRAHA
15.-16. WARAKI KARLOVY VARY - TISK PRAHA
         

1992 - VII.ročník

         
muži-1. THAMEN (HOLANDSKO) ženy-1. TJ RADOTÍN
2. TROTLES 2. CHOMUTOV
3. CHOMUTOV 3. BOHEMIANS PRAHA
4. CROWS KOŠICE 4. CROWS KOŠICE
5. FEL PRAHA 5. SLAVIA VŠ PLZEŇ
6. UHERSKÉ HRADIŠTĚ 6. STU BRATISLAVA
7. TJ RADOTÍN
8. SLAVIA VŠ PLZEŇ
         

1993 - VIII.ročník

         
muži-1. ELEKTRO PRAHA ženy-1. SLAVIA VŠ PLZEŇ
2. SCSV CHOMUTOV 2. SPOJENÉ SEMIRÁTY
3. SLAVIA VŠ PLZEŇ 3. SCSV CHOMUTOV
4. BSC CHEMOPETROL LITVÍNOV 4. RADOTÍN SK
5.-12. nebylo dohráno 5. AMASOMA PŘÍBRAM

  6. VSK PARDUBICE

       
Účastníci kategorie mužů bez pořadí 5.-12. místo
1/SMOG DEVILS KADAŇ, 2/TJ CENTROFLOR DOLNÍ POUSTEVNA, 3/TISK PRAHA, 4/AMASOMA PŘÍBRAM
5/BELLOWS LIBEREC, 6/VSK PARDUBICE, 7/TJ LET KUNOVICE, 8/SPARTAK SEZIMOVO ÚSTÍ
         

1994 - IX.ročník

         
muži-1. HAAREM SOFT TROTLES ženy-1. RADOTÍN SK
2. FEL BRANKO 2. SLAVIE VŠ PLZEŇ
3. MFF PRAHA 3. SABAT PRAHA
4. KOŠICE VÝBĚR 4. AMASOMA PŘÍBRAM
         
Účastníci kategorie mužů bez pořadí 5.-12. místo:
1/LET KUNOVICE, 2/SLAVIE VŠ PLZEŇ, 3/AMASOMA PŘÍBRAM, 4/TEMPO PRAHA 5/CHOMUTOV
6/SPECTRUM PRAHA, 7/TEPLICE, 8/TECHNIKA PRAHA
         

1995 - X.ročník

         
muži-1. PUEBLO PANCHOS ženy-1. SLAVIE VŠ PLZEŇ
2. AMASOMA PŘÍBRAM 2. HAVÍŘOV
3. METEOR PRAHA 3. SABAT PRAHA
4. TEPLICE 4. UHERSKÉ HRADIŠTĚ
5. TEMPO PRAHA 5. RADOTÍN SK
6. SM MOLUS KUNOVICE 6. SLAVIE OSTRAVA
7. UHERSKÉ HRADIŠTĚ
8. VŠ ZEMĚDĚLSKÁ PRAHA
9. PV PRAHA
10. SLAVIE VŠ PLZEŇ
         

1996 - XI.ročník

         
muži-1. GENERAL NOTOR (Radotín SK- PV) ženy-1. GENERAL NOTOR (Radotín SK- PV)
2. VSK CHOMUTOV + KADAŇ 2. UHERSKÉ HRADIŠTĚ
3. TEMPO PRAHA 3. HAVÍŘOV
4. KOŠICE 4. AMASOMA PŘÍBRAM
5. TEPLICE
6. UHERSKÉ HRADIŠTĚ
7.-8. SPECTRUM PRAHA
7.-8. LUHAČOVICE
9. MFF PRAHA
10. AMASOMA PŘÍBRAM
11. PUEBLO PANCHOS (Čechie Praha)
12. FELNET (Branko)
         

1997 - XII.ročník

         
Tento ročník se nekonal pro neustálý déšť.Sehrálo se "jediné" utkání v odpoledních hodinách na rozbahněném
hřišti mazi družstvy AMASOMA PŘÍBRAM a VÝBĚREM HVĚZD,kde zvítězili všichni zabahnění.
         

1998 - XIII.ročník

         
muži-1. PUEBLO PANCHOS (Čechie Praha) ženy :kategorie žen se nekonala z důvodu malého
2. RaCh (Radotín SK- Chemie Praha) počtu přihlášených družstev.
3. AMASOMA PŘÍBRAM
4. UHERSKÉ HRADIŠTĚ
5. PV PRAHA
6. KOSTELEC nad ORLICÍ
7. LUHAČOVICE
8. SLANÝ
9. OLDŘICHOV / D.C.
         

1999 - XIV.ročník

         
muži- 1. MLADÉ BUKY ženy-1. KLADNO
2. BRAINLESS (FEL-CHEMIE) 2. KUNOVICE
3. KUNOVICE 3. RADOTÍN SK
4. PV PRAHA
5. MFF PRAHA
6. LITVÍNOV
7. AMASOMA PŘÍBRAM
8. RADOTÍN SK
9. MERKLÍN
10. SLANÝ
11. KOSTELEC N/ORLICÍ
         

2000 - XV.ročník

         
muži- 1. UHERSKÉ HRADIŠTĚ
2. LITVÍNOV
3. LOBKOVICE
4. AMASOMA PŘÍBRAM
5. TORNÁDO MARŠOV
6. PV PRAHA
7. KOSTELEC n/L
8. SLANÝ
9. RADOTÍN SK
         

2001 - XVI. ročník

V tomto roce se poprvé provedla změna na SLOW-PITCH smíšených družstev.
         
výsledky : 1. RADOTÍN
2. TEMPO PRAHA
3. KOSTELEC n/Orlicí
4. JABLONEC
5. EKONOM
6. ALCRON
         

2002 - XVII. ročník

2003 - XVIII. ročník

SLOW - PITCH smíšených družstev SLOW - PITCH smíšených družstev
         
výsledky : 1.PODOLÍ výsledky : 1. ČECHIE
2. RADOTÍN 2. ŽALUDSKÁ DEVÍTKA
3. SEŠLOST 3. CIT
4. PV 4. MFF PRAHA
5. EKONOM G 5. RADOTÍN
6. MEDICÍNA 6. LES CHEFS
    7. LIBEREC
    8. PODOLÍ
         

2004 - IXX. ročník

2005 - XX.ročník

SLOW - PITCH smíšených družstev SLOW-PITCH smíšených družstev
         
výsledky : 1. CIT výsledky : 1. CIT
2. PV PRAHA 2. RADOTÍN "B"
3. THE HEAT 3. RADOTÍN "A"
4. LIBEREC 4. CD PRAHA
5. RADOTÍN 5. "KKK"
    6. RUINS
    7. SEBRANKA
    8. THC


Rostislav Hrych
 
Dnes je      Svátek má